Redakcia

Denník S prevádzkuje TRIBUN MEDIA A.S.


Zoznam redaktorov:

Peter Števkov, šéfredaktor

Na Masarykovej univerzite v Brne vyštudoval niekoľko odborov, vrátane medzinárodných vzťahov, hospodárskej politiky a bezpečnostných štúdií. Pôsobil vo viacerých médiách. Je ženatý, otec dvoch detí. Vo voľnom čase si rád prečíta historickú literatúru, venuje sa záhrade a rodine.

Tomáš Dugovič, šéfeditor

Absolvent gymnázia v Pezinku a čerstvo vyštudovaný právnik. Svoje profesné zameranie však našiel v dovtedajšom hobby. Vo voľnom čase sa venuje čítaniu kníh, cvičeniu, automobilizmu a počúvaniu tvrdej hudby. Žije v Šenkviciach.

Jozef Hrabina, komentátor

Študoval medzinárodné vzťahy a diplomaciu. V súčasnosti pôsobí ako ašpirant na Moskovskom štátnom inštitúte medzinárodných vzťahov (MGIMO). Špecializuje sa na teóriu medzinárodných vzťahov, vzťahy medzi veľmocami, ich zahraničnú politiku a históriu. Tieto predmety aj prednáša. Pravidelne publikuje odborné články a zúčastňuje sa na medzinárodných vedeckých fórach. Publicistickú činnosť začal v Parlamentných listoch, pokračoval v Teraz.sk, následne prešiel do Pravdy a v súčasnosti pravidelne pozývaný do RTVS ako expert na medzinárodnú politiku. Je slobodný, bezdetný a žije medzi Bratislavou a Moskvou.

Tomáš Pilz, redaktor

Popri práci koordinátora European Broadcasting Union v RTVS vyštudoval marketingovú komunikáciu. Po skončení bol v rokoch 2008-2013 redaktorom zahraničného spravodajstva. Nasledujúce tri roky pracoval na rovnakej pozícii v televízii TA3. Stál pri zrode slovenskej verzie portálu Parlamentné Listy. Po odchode bol krátko zahraničným dopisovateľom TA3 v Prahe, kde už štyri roky žije so svojou priateľkou.

Juraj Orolín, redaktor

Vyštudoval ekonomickú univerzitu v Bratislave v odbore všeobecný manažment. Medzi jeho záujmy vždy patrilo študovanie dejín a politiky. Okrem toho sa rád vo voľnom čase venuje turistike, šermu alebo strelectvu. Žije v Bratislave.