Predseda vlády Matovič vypovedá na Národnej kriminálnej agentúre

Igor Matovič (Zdroj: SITA)

AKTUALIZOVANÉ Premiér Igor Matovič (OĽaNO) vypovedá na Národnej kriminálnej agentúre (NAKA). Ako ďalej uvádza portál televízie Joj Noviny.sk, dôvodom je sledovanie jeho osoby.

Politika mali sledovať aj bývalý príslušník NAKA Milan Žáčik a Ivan Bobocký, bývalý elitný policajt NAKA. Obaja dnes s políciou spolupracujú a vo veci nedávno vypovedali-

Sledovanie sa podľa vyšetrovateľa odohralo niekedy v roku 2015. Podľa uznesenia mal nitriansky podnikateľ Norbert Bödör poveriť vtedajšieho policajného prezidenta Tibora Gašpara, šéfa protikorupčnej jednotky NAKA Róberta Krajmera a riaditeľa NAKA Petra Hraška, aby zabezpečili sledovanie Igora Matoviča, Daniela Lipšica, ale aj iných osôb.

— SITA/TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

5

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Matovič požiadal štáty EÚ o zapožičanie vakcín

Matovič požiadal štáty EÚ o zapožičanie vakcín

Predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO) požiadal členské štáty Európskej únie (EÚ) o pomoc v podobe zapožičania dávok vakcín alebo vyslania zdravotníckych pracovníkov. Zároveň víta aj iniciatívu Európskej komisie (EK) na navýšenie národných kapacít sekvenovania, čo umožní nové mutácie..

Odoberajte náš newsletter