Premiéru bondovky Nie je čas zomrieť znova odložili na jeseň

Daniel Craig (Zdroj: SITA)

Novú bondovku Nie je čas zomrieť v dôsledku pandémie nového koronavírusu, pre ktorú sú uzavreté kiná na mnohých veľkých trhoch po celom svete, už po tretí raz odložili. Dvadsiaty piaty film o agentovi 007 Jamesovi Bondovi by sa mal po novom dostať do kín 8. októbra 2021. Na svojej webstránke o tom informuje filmový magazín The Hollywood Reporter.

Snímka sa mala pôvodne dostať do širokej distribúcie vlani v apríli. Stala sa však jednou z prvých hollywoodskych snímok, ktorých distribúciu ovplyvnil koronavírus, pričom jej premiéru najprv presunuli na november a neskôr na 2. apríla tohto roku.

Hlavného hrdinu novej bondovky, ktorú režíroval Cary Joji Fukunaga, opäť stvárnil Daniel Craig. Vo filme sa ukážu aj Rami Malek, Ralph Fiennes, Rory Kinnear, Ben Whishaw, Naomie Harris, Léa Seydoux, Christoph Waltz, Jeffrey Wright, Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana de Armas, David Dencik alebo Lashana Lynch.

Za novou bondovkou stoja filmové spoločnosti MGM a Universal, ktoré sú tiež partnermi pri animovanej snímke Rodina Adamsovcov 2. Aj jej premiéru presunuli, a to z 8. na 1. októbra. Universal tiež presunul premiéru filmu Nikto z 26. februára na apríl 2021 a snímky Last Night in Soho z 23. apríla na 22. októbra.

Podľa The Hollywood Reporter je pravdepodobné, že odklad Nie je čas zomrieť vyvolá ďalšiu vlnu odkladov prominentných filmov plánovaných na jar a skoré leto.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Spoločnosť Airbnb predpovedá výrazné oživenie cestovania

Spoločnosť Airbnb predpovedá výrazné oživenie cestovania

Platforma Airbnb sprostredkovávajúca ubytovanie v súvislosti s postupným uvoľňovaním pandemických opatrení po celom svete očakáva výrazné oživenie cestovného ruchu. Uviedla však, že je stále príliš skoro na predpovede, ako sa tomuto segmentu bude dariť v aktuálnom kalendárnom roku...

Odoberajte náš newsletter