Moje Slovensko sa pridáva k petičnému výboru k referendu. Nová vláda vraj neobstála

Logo Moje Slovensko (Zdroj: FB)

Denník Slovensko uverejňuje v plnom znení a bez redakčných úprav stanovisko o.z. Moje Slovensko k zbieraniu podpisov na vypísanie referenda o predčasných voľbách:

Referendum nie je a nesmie byť politickým nástrojom. Referendum je naše, patrí ľuďom a je to nástroj, ako môže celé Slovensko, celá verejnosť rozhodnúť sama o sebe a o svojej budúcnosti.

Občianske združenie MOJE SLOVENSKO vzniklo ako apolitická iniciatíva pre združovanie odborníkov a laickej verejnosti už v roku 2019. Odvtedy sa nám podarilo zosumarizovať problémy, ktoré našu republiku dlhodobo trápia, či nové výzvy, ktoré nás čakajú. Podarilo sa spojiť ľudí, odborníkov a sympatizantov, ktorí spoločne vytvorili víziu www.slovenskysen.sk.

O.z. Moje Slovensko dlhodobo sleduje a mapuje situáciu na Slovensku  a názory všetkých ľudí, ktorí ich vyjadrujú na našich kanáloch. Našim cieľom je mať jasnú víziu a ciele pre rozvoj štátu, na ktorých tvorbe sa môže podieľať celá spoločnosť. Taktiež je pre nás dôležité stabilné politické prostredie, predvídateľné zmeny v legislatíve a dobré strategické plánovanie. Toto nám už dlhšiu dobu chýba, a preto sme sa rozhodli prinášať tieto prvky zospodu spolu s občanmi SR.

Nakoľko ani nové zostavenie Vlády SR neprinieslo jasný plán a jasné programové vyhlásenie, či stabilné prostredie, priaznivci a členovia o.z. MOJE SLOVENSKO sa rozhodli podporiť referendum 2021 o predčasných parlamentných voľbách.

S mandátom niekoľko desiatok tisícov priaznivcov a desiatok členov sme ochotní pridať sa k petičnému výboru a svojou účasťou pomôcť združiť aj ďalšie apolitické inštitúcie pre zber potrebných podpisov referenda 2021 za účelom rozdania nových kariet pre politikov a vytvorenia nového plánu a vízie pre Slovensko.

Referendum nie je a nesmie byť politickým nástrojom. Referendum je naše, patrí ľuďom a je to nástroj ako môže celé Slovensko, celá verejnosť rozhodnúť sama o sebe a o svojej budúcnosti. V reakcii na politické iniciatívy, vyzývame všetky apolitické inštitúcie, ľudí, ktorí sa chcú zúčastniť petičného výboru, aby sa tiež pridali. Urobiť tak môžu na adrese [email protected] alebo telefonátom na tel. Číslo: 0903 816 122.

Text bol vydaný ako PR článok

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

32

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Za sobotu pribudlo 223 úmrtí

Za sobotu pribudlo 223 úmrtí

Za sobotu 27. februára pribudlo na Slovensku 223 úmrtí na ochorenie COVID-19. Ako ďalej informuje stránka Národného centra..

Odoberajte náš newsletter