Naď v súvislosti so skríningovým testovaním eviduje takmer stovku požiadaviek o pomoc armády

Minister obrany Jaroslav Naď (Zdroj: SITA)

Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO) eviduje takmer stovku požiadaviek o pomoc armády v súvislosti so skríningovým testovaním ľudí na ochorenie COVID-19.

O pomoc žiadajú samosprávy, okresné krízové štáby, okresné úrady a Ministerstvo zdravotníctva SR. Šéf rezortu obrany to povedal pred začiatkom dnešného rokovania vlády SR.

Požiadavky na armádu sa podľa Naďa líšia. „Niektorí požadujú, aby sme napríklad my boli zodpovední za ten nebezpečný biologický odpad, ktorý vzniká. To musíme riešiť,“ uviedol.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter