Úrad vlády SR je na Googli už niekoľko hodín označený ako materská škôlka

Igor Matovič (Zdroj: SITA)

Úrad vlády SR je pri vyhľadávaní na portáli Google označený ako materská škôlka. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o dielo neznámeho vtipkára.

Podľa fanúšikov Denníka Slovensko, ktorí nás na kuriozitu upozornili, svieti na internete tento nový účel budovy nachádzajúcej sa na Námestí slobody v Bratislave už niekoľko hodín.

Po kliknutí na kolonku, že ide o materskú škôlku, vám najpopulárnejší vyhľadávač ponúkne možnosť na základe vašej spätnej väzby rozhodnúť, či je toto označenie správne.

Status „materská škôlka“ momentálne čaká na posúdenie autorít Googlu a takmer istotne bude v horizonte niekoľkých hodín alebo maximálne dní zmenený na pôvodnú kategóriu.

Vtip môže súvisieť s tým, že Igor Matovič býva nielen opozíciou, ale aj odborníkmi častokrát kritizovaný za infantilné správanie. V lete o ňom hovoril napríklad Juraj Blanár zo Smeru či politológ Radoslav Štefančík.

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

28

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Súdna mapa je veľkou zmenou, patrí k nej rozsiahla debata

Súdna mapa je veľkou zmenou, patrí k nej rozsiahla debata

K rozsiahlej zmene, akou je súdna mapa, zodpovedajúco patrí aj rozsiahla debata. Uviedla to výkonná riaditeľka Via Iuris Katarína Batková vo svojom stanovisku, ktorú poskytla Katarína Žitniaková z Via Iuris. Batková reagovala na otvorený list viacerých sudcov, ktorí..

Odoberajte náš newsletter