V Tatranskej Lomnici sa zrazila dodávka s osobným vlakom, zasahoval aj vrtuľník

Ilustračná fotografia (Zdroj: facebook.com)

Na železničnom priecestí v Tatranskej Lomnici sa dnes krátko predpoludním zrazila dodávka s osobným vlakom, pri nehode sa zranilo niekoľko ľudí.

Na mieste zasahovali aj leteckí záchranári z Popradu. Informovala o tom hovorkyňa Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE Zuzana Hopjaková.

“Záchranársky vrtuľník pristál pri futbalovom ihrisku, kde si posádka leteckých záchranárov prevzala od pozemných záchranárov najťažšie zraneného 30-ročného vodiča dodávky. Utrpel úraz hlavy s krátkodobou poruchou vedomia, poranenie hrudníka a je podozrenie na úraz chrbtice,” uviedla Hopjaková.

Po doplnení liečby a preložení na palubu vrtuľníka ho v stabilizovanom stave a pri vedomí letecky transportovali na Kliniku úrazovej chirurgie Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...