Je bezcitný, neschopný, obetoval životy mnohých a je načase ho odvolať, píše o Sulíkovi Pollák

Peter Pollák (Zdroj: SITA)

Europoslanec Peter Pollák (OĽaNO) si myslí, že je načase odvolať ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS). Napísal to na svojom profile na sociálnej sieti s tým, že Sulík je nielen bezcitný, ale aj neschopný.

Podľa Polláka sa Sulík celý čas tváril ako opozičný politik, ktorému ide len o vlastné percentá a nie o životy občanov. Vyzval preto predsedu vlády SR Igora Matoviča (OĽaNO), aby začal intenzívne rozmýšľať nad jeho odvolaním.

„Len človek, ktorému nezáleží na živote ľudí a má pred očami iba čísla, dokáže sabotovať a zľahčovať opatrenia vlastnej vlády. Sulík tak konal od začiatku, už počas prvej vlny. V čase, keď unavení lekári bojovali o životy pacientov v nemocniciach, on zbieral percentá ľúbivými vyhláseniami, napríklad o tom, že treba otvárať reštaurácie,“ napísal.

„Namiesto toho, aby robil svoju prácu, za ktorú je platený, teda zachraňoval zamestnávateľov, podnikateľov, chránil občanov, celý čas robil politiku a spochybňoval opatrenia epidemiológov a odborníkov v boji proti pandémii COVID-19. Keď išlo o opatrenia, ktoré mal ako minister hospodárstva presadiť na záchranu podnikateľov, mlčal,“ pokračoval o Sulíkovi Pollák.

Vrcholom „drzosti“ je podľa Polláka aj „sabotovanie“ nákupu antigénových testov. Myslí si o ňom, je že človekom bez emócií a citu a skritizoval ho aj za pracovnú cestu spojenú s dovolenkou v Dubaji v novembri. Rovnako napísal, že je človekom, ktorý v žiare reflektorov a percent obetoval zdravie a životy mnohých Slovákov.

— TOD/SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

12

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter