Širokov vyfasoval 100 hodín verejnoprospešných prác za svoj skrat voči rozhodcovi

Ilustračný obrázok (Zdroj: SITA)

Moskovský súd nariadil bývalému kapitánovi ruskej futbalovej reprezentácie odpracovať 100 hodín na verejnosti. Roman Širokov pyká za napadnutie rozhodcu počas amatérskeho zápasu z augusta tohto roku. Bývalý hráč CSKA Moskva či Zenitu Petrohrad rovnako musí zaplatiť pokutu 1100 eur. Informoval o tom aj portál ORF.

Širokov napadol rozhodcu Nikitu Dančenka po tom, čo odmietol nariadiť pokutový kop v prospech jeho tímu. Namiesto toho Širokova napomenul červenou kartou. V inkriminovanom momente sa 39-ročný bývalý profík tak rozzúril, že rozhodcu zrazil na zem a tam do neho ešte aj kopol. Päťdesiatsedemnásobný reprezentant Ruska a bronzový medailista z ME 2008 sa neskôr Dančenkovi za svoj čin ospravedlnil.

Incident sa odohral na turnaji celebrít, kde Širokov zastupoval televíznu stanicu MatchTV. Pracoval v nej ako expert, ale po tomto emocionálnom skrate ho okamžite suspendovali.

(SITA)

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

2

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter