Zúčastniť sa akejkoľvek sexuálnej párty je v poriadku, zaznelo z Európskeho parlamentu

Európsky parlament (Zdroj: SITA)

Na účasti na sexuálnej párty plnej cudzích ľudí nie je nič zlé a problémom je iba porušenie zákazu zhromažďovania. V odozve na kauzu maďarského europoslanca to povedal zástupca europarlamentu, ktorého cituje redakcia britského periodika The Guardian.

Ku kauze maďarského europoslanca Józsefa Szájera, ktorého spolu s inými diplomatmi prichytila polícia na ilegálnych sexuálnych orgiách v belgickej metropole, sa medzičasom vyjadrili všetky zainteresované strany.

Samotný politik sa okrem lukratívneho mandátu vzdal aj členstva v strane Fidesz. Ospravedlnil sa voličom, svojej rodine, politickým spolupracovníkom a vyjadril prianie, aby za jeho osobný prešľap nebola pranierovaná aj jeho vlasť a politický tábor.

Jeho stranícky šéf Viktor Orbán to vzal na vedomie. „Jeho tridsaťročnú prácu nezabudneme a nebudeme ju popierať, avšak jeho čin je neprijateľný a neobhájiteľný. Po tejto udalosti urobil jediné správne rozhodnutie tým že sa ospravedlnil, vzdal sa mandátu poslanca v Európskom parlamente a vystúpil aj z Fideszu. Jeho rozhodnutie sme vzali na vedomie,“ skonštatoval.

Do tretice záležitosť okomentoval aj Európsky parlament, respektíve zdroj z neho, ktorý citovali britské noviny Guardian. Tomu neprekážala skutočnosť, že Szájer podviedol manželku, že u neho ako u verejného činiteľa našli drogy a už vôbec nie, že sa zúčastnil homosexuálnych orgií, ale iba jeden rozmer prípadu.

„Nie je nič zlého zúčastniť sa akejkoľvek sexuálnej párty. Takéto stretnutia s mnohými ľuďmi sú však podľa koronavírusových opatrení nezákonné. Skutočnosť, že sa na účastníkov vzťahuje poslanecká imunita, nikoho nezbavuje dodržiavanie zákona,“ zaznelo.

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

6

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter