Švédsko sprísnilo opatrenia proti šíreniu ochorenia COVID-19 vo všetkých regiónoch

Štokholm, Švédsko (Zdroj: Pixabay.com)

Švédsko sprísnilo opatrenia proti šíreniu ochorenia COVID-19 vo všetkých regiónov. Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVEZ SR) upozorňuje slovenských občanov cestujúcich do Švédska, že v regiónoch platí odporúčanie vyhýbať sa pobytu v interiéroch, kde sa zhromažďujú ľudia, vyhýbať sa účasti na stretnutiach alebo koncertoch či nepoužívať verejnú dopravu, ak to nie je nevyhnutné. MZVEZ SR o tom informuje na svojej webovej stránke.

Veľvyslanectvo SR v Štokholme informuje, že Švédsko naďalej umožňuje voľný pohyb občanom Európskej únie (EÚ) a pri vstupe do krajiny nie sú zavedené žiadne karanténne opatrenia a nie je potrebné sa preukázať negatívnym testom na COVID-19. Vo Švédsku platí všeobecný zákaz organizovať verejné zhromaždenia a verejné podujatia s viac ako ôsmimi účastníkmi.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

3

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter