Očkovanie môže výrazným spôsobom zmeniť priebeh celej pandémie spôsobenej novým koronavírusom. Pred rokovaním Ústredného krízového štábu to uviedol hlavný hygienik SR Ján Mikas. V prípade, že bude dostupná bezpečná a účinná očkovacia látka, Mikas odporúča, aby sa dali zaočkovať najmä ľudia z rizikových skupín.
Minister zdravotníctva Marek Krajčí pripomenul, že očkovanie bude dobrovoľné. Ako doplnil, pri každom lieku vždy existuje možnosť nežiaducich vedľajších účinkov. “Verím, že vakcíny budú bezpečné a ochránia ľudí aj ich okolie pred koronavírusom,” dodal minister.
— SITA
Našli ste chybu? Napíšte nám na [email protected]
ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO
Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.
Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy.
Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet,
prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.
Prispejte nám transparentne (IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)