Pátrajú po dvoch tínedžerkách, ktoré odišli z centra pre deti a rodiny

Ilustračný obrázok (Zdroj: SITA)

Žilinská polícia hľadá dve tínedžerky, 17-ročnú Nikolu Karulovú a 16-ročnú Alexandru Jurkovičovú. Dievčatá sú nezvestné od 9. novembra od 15:15, keď odišli na neznáme miesto z Centra pre deti a rodiny v Semeteši vo Vysokej nad Kysucou (okr. Čadca). Doposiaľ sa nevrátili a nepodali o sebe žiadne správy. Informovala o tom žilinská polícia na sociálnej sieti.

Nikola Karulová má trvalé bydlisko v Hliníku nad Hronom na ulici Ladislava Majerského. Je vysoká 155 centimetrov, má štíhlu postavu, modré oči, oválnu tvár a vlasy dlhé po ramená prefarbené na blond. Na sebe mala oblečené čierne legíny a čierne tričko. Ako zvláštne znamenia uvádza polícia kolísavú chôdzu po úraze.

Alexandra Jurkovičova má trvalé bydlisko v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves na ulici Istrijská. Je vysoká 156 centimetrov, má silnejšiu postavu, hnedé oči, oválnu tvár, čierne rovné vlasy dlhé po lopatky. Na sebe mala oblečené čierne legíny, čierne tričko, čiernu bundu s kožušinovým golierom.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter