Naď by mal po výroku o protestujúcich opiciach a psychopatoch odstúpiť, myslí si Radičová

Iveta Radičová (Zdroj: SITA)

Šéf rezortu obrany by mal zo svojej funkcie za výrok o protestujúcich opiciach či psychopatoch odstúpiť. V prenesenom význame to povedala niekdajšia predsedkyňa vlády Iveta Radičová.

Za svoj kontroverzný výrok na adresu demonštrantov by sa mal minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) vzdať funkcie. Myslí si to expremiérka a sociologička Iveta Radičová, ktorá v podcaste portálu Aktuality kladne odpovedala na otázku, či je takéto vyjadrovanie „na uterák“.

„Je to nehodné, nevhodné urážajúce a nedôstojné. Toto si jeden nie len človek, ale minister obrany zvlášť, nemôže dovoliť,“ povedala expolitička, ktorá stále na čele vlády v rokoch 2010-2012.

Pripomeňme, že Naď minulý týždeň v utorok doslova na margo protivládnych protestov skonštatoval: „Ja normálnych ľudí nevidím demonštrovať, iba opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov“.

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

56

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter