Poslankyňa OĽaNO prišla do parlamentu v teplákoch. Navyše ju nachytali bez rúška

Monika Kozelová (Zdroj: FB)

Poslankyňa za stranu OĽaNO sa na dnešné rokovanie parlamentu dostavila v teplákoch a podľa niektorých záberov na sebe nemala ani povinné rúško. Predsedovi SNS, ktorý ju za to kritizoval, odkázala, že je manekýn.

Poslankyňa Národnej rady za stranu OĽaNO Monika Kozelová na dnešnom rokovaní zákonodarného zboru vzbudila pomerne veľký rozruch. Nie však vecou súvisiacou s jej poslaneckou prácou, ale tým, v akom oblečení sa do parlamentu dostavila.

Na sebe mala totiž okrem iného tepláky a na ďalších záberoch, počas toho, ako sedela v parlamentnej lavici, ju bolo vidno aj bez povinného rúška či iného prekrytia dýchacích ciest.

Okrem radových používateľov na sociálnych sieťach outfit poslankyne negatívne okomentoval aj šéf mimoparlamentnej SNS Andrej Danko. „Mali sme v parlamente poslancov už v rifliach, ale tieto tepláky z OĽaNO dnes prekonali všetko. Presne toto je úroveň dnešnej vlády,“ napísal.

Portál Pluska neskôr zverejnil Kozelovej odpoveď v tomto znení: „Týmto zdravím manekýna kapitána Danka a zdravia ho aj moje nohavice s pukmi. Horalku nemám, ale kúpim. Človek si kúpi nohavice s lampasami, aby sa mu zavďačil….. a nič….“.

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

41

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter