Operatívny leasing má nejednu výhodu. Obráťte sa na spoločnosť Car Provider

Ilustračný obrázok (Zdroj: Škoda)

Operatívny leasing sa v posledných rokoch teší vzrastajúcej popularite. Ide o formu dlhodobého prenájmu automobilov, kedy vozidlo vlastní a financuje leasingová spoločnosť a kedy sa po zmluvne dohodnutej dobe nájmu vracia od zákazníka späť leasingovej firme.

Jeho prednosti ocenia najmä tí, ktorých pri používaní auta straší prílišná zodpovednosť alebo nedostatok času, nakoľko doplnkovými výhodami poskytovanými spoločnosťou sú aj zabezpečenie poistenia, servis a údržba, administrácia pokút, zabezpečenie náhradného vozidla v prípade nepojazdnosti toho pôvodného, ale aj také drobnosti ako prezutie pneumatík.

Operatívny leasing pre jeho variabilitu a odbremenenie ocenia nielen fyzické osoby pri poistných udalostiach alebo dovolenkách, ale aj tie právnické pri zabezpečení služobného automobilu pre svojich zamestnancov.

Či už potrebujete ľudovú klasiku alebo reprezentatívnejšie vozidlo na operatívny leasing alebo klasický dlhodobý prenájom, pomocnú ruku vám v tomto ohľade rada podá aj bratislavská spoločnosť Car Provider a to už od 22 eur na deň. Stačí vybrať a cestovať kamkoľvek. Viac na carprovider.sk.

Text bol vydaný ako PR článok

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

2

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter