Počet prípadov nového koronavírusu po celom svete prekonal hranicu 50 miliónov

Ilustračný obrázok (Zdroj: SITA)

Pandémia koronavírusu dosiahla ďalší negatívny míľnik – ochorením COVID-19 sa dosiaľ po celom svete nakazilo viac ako 50 miliónov ľudí.

Americká Johns Hopkins University momentálne eviduje 50,2 milióna oficiálnych prípadov, pričom od vypuknutia pandémie na jej následky skonalo 1,2 milióna osôb.

Takmer pätinu všetkých potvrdených prípadov zachytili v Spojených štátoch, kde žijú asi 4 % svetovej populácie. USA zaznamenali viac ako 9,8 milióna infikovaných a viac ako 237-tisíc súvisiacich obetí.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter