Bývalý generálny prokurátor Čižnár sa vzdal funkcie prokurátora

Jaromír Čižnár (Zdroj: SITA)

Bývalý generálny prokurátor Jaromír Čižnár sa vzdal funkcie prokurátora. Informáciu Denníka N pre agentúru SITA potvrdila hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry Jana Tökölyová. „Jaromír Čižnár sa vzdal funkcie prokurátora k 28. októbru,” povedala.

Bývalý prezident Ivan Gašparovič Čižnára do funkcie generálneho prokurátora vymenoval 17. júla 2013. Funkcie sa vzdal po uplynutí funkčného obdobia k 10. augustu tohto roku. Následne ostal pôsobiť na generálnej prokuratúre, konkrétne na úseku legislatívy a ústavného práva.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

2

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter