Kotlebov liek na koronavírus? Sirup proti kašľu zmiešaný s vodkou

Marian Kotleba (Zdroj: FB)

Koronavírusom som sa nakazil na tom gestapáckom súde, tvrdí predseda strany ĽSNS Marian Kotleba. Vraj mu pomohol sirup Stopkašeľ a Bromhexin, ktoré striedal a na polovicu zmiešal s vodkou.

V utorok zverejnil Marian Kotleba na sociálnej sieti podrobnosti o nakazení, priebehu a liečbe koronavírusu. Začiatky sa podľa neho prejavili po tom, čo sa zúčastnil súdu pre odovzdanie kontroverzných šekov vo výške 1488 eur.

“Keď sme prišli 12. októbra na ten gestapácky súd v Pezinku, nikto z nás nebol chorý. Postupom času, ako sudkyňa silila pojednávanie, upozornil som ich, že mi asi stúpa teplota. Cez prestávku mi zmerali teplotu a bola o dva stupne vyššia, než na začiatku, ale nestačilo to na to, aby sudkyňa prerušila súd.”

Dva dni po súde vysvitlo, že Kotlebov advokát bol pozitívne testovaný na koronavírus, preto musel ísť do karantény. Jeho test vyšiel tiež pozitívne a rovnako pri testovaní dopadli štyria ďalší poslanci zo strany ĽSNS.

Homeopatiká nezabrali

Politik opisuje, že si v minulosti prešiel obojstranným zápalom pľúc, z ktorého sa dlho zotavoval, preto teraz nechcel nič podceniť.

“Hneď, ako som pocítil, že som chorý, začal som jesť cesnak, veľa ovocia, ale napriek tomu sa situácia nezlepšovala a teplota stúpala. Tak som nasadil okrem bežných vitamínov aj nejaké lieky. Mne zvyčajne pomáha sirup Stopkašeľ a homeopatikum oscilokokinum, ale bolo to zvláštne, lebo tie veci tentokrát nefungovali,” opisuje.

Vo videu dokonca spomína, že homeopatikum jeho stav zhoršovalo. Nakoľko nechcel ísť k lekárovi, rozhodol sa pre zmenu domácej liečby.

Vodka a soľný kúpeľ

Ľudí varuje, že jeho video nemá byť návodom, ako sa v prípade nákazy liečiť. Každý človek je podľa neho individuálny, ale chce ľuďom opísať, čo zabralo jemu.

“Keďže som videl, že potrebujem silnejšiu liečbu, použil som metódy našich predkov. Sirup Stopkašeľ a kvapky Bromhexin, ktoré sa dnes kvôli EÚ nerobí s alkoholom, ale len vo forme nejaké detského roztoku, som začal miešať s vodkou.”

Správny pomer je vraj pol odmerky sirupu a pol odmerky vodky a tak isto miešal vodku aj s Bromhexinom.

“Samozrejme nie za sebou, ale podľa nejakého intuitívneho pocitu. Napríklad o desiatej Stopkašel, o dvanástej Bromhexin, o druhej Stopkašeľ, proste prekladať to, ako keď robíte koložvársku kapustu.”

Je otázne, do akej miery Kotleba svoje vyjadrenia myslí vážne alebo si z celej veci robí srandu. Na sociálnych sieťach však o najnovšom videu predsedu ĽSNS vzniklo množstvo vtipov.

https://www.facebook.com/Kotlebaofficialfanpage/posts/162456648871977

— STE

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

33

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter