Viezol ma do lekárne, povedala Kollárova spolucestujúca po nehode

Boris Kollár (Zdroj: SITA)

AKTUALIZOVANÉ Modelka a vizážistka Miroslava Fabušová, ktorá sedela spolu so šéfom Sme rodina v čase osudnej víkendovej nehody, ozrejmila, prečo sa v štátnom vozidle nachádzala. Náš ústavný činiteľ ju vraj viezol do lekárne pre lieky a vitamíny.

Autonehoda, ktorú mal počas víkendu predseda parlamentu Boris Kollár, stále vyvoláva viac otázok ako odpovedí. Azda tou najhlavnejšou z nich je, prečo s politikom vo vládnej limuzíne sedela aj modelka a vizážistka Miroslava Fabušová.

O okolnostiach sa však v pondelok bližšie vyrozprávala pre portál Ženský web. Jej zdravotný stav je údajne veľmi zlý, má nepredstaviteľné bolesti a zlomených 7 rebier, kľúčnu kosť a takisto aj štvrtý krčný stavec. Verí však, že všetko dobre dopadne.

„V sobotu ma Boris bral do lekárne, liečim sa na tetániu a lieky a vitamínové doplnky, ktoré užívam, v Dunajskej Lužnej, kde momentálne žijem, nemajú. Keďže sa vracal od syna z Mostu pri Bratislave cez Dunajskú Lužnú, tak ma po ceste zobral,“ nechala sa počuť o dôvode, prečo sa v aute vôbec nachádzala.

Blaha: Limuzínu nemal využívať na rande

Predsedu Národnej rady za prítomnosť cudzej osoby v limuzíne skritizoval napríklad podpredseda Smeru Ľuboš Blaha. „Štátna limuzína má byť využívaná na štátne účely. Nie na rande,“ napísal s tým, že u Kollára znovu zvíťazilo v úvodzovkách srdce a nie rozum.

Znepokojený je aj koaličný poslanec Ondrej Dostál (SaS). „Verím, že po návrate z nemocnice sa pán predseda vyjadrí k tomu, ktorá z výnimiek zo zákazu vychádzania sa vzťahovala na osobu, ktorá ho v čase nehody sprevádzala,” uviedol.

„Verím, že po tom, ako sa dá do poriadku, odpovie na otázky, na ktoré nemám ani ja odpovede, vzhľadom na zákaz vychádzania, ktorý v čase nehody platil,” uviedla v reakcii podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí).

Dnes mal operáciu

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) dnes absolvoval operáciu, ktorá prebehla úspešne. Informovala o tom riaditeľka odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Národnej rady SR Michaela Jurcová.

Jurcová v nedeľu 25. októbra informovala, že Kollár sa nachádza v Univerzitnej nemocnici na Kramároch, je v stabilizovanom stave a pri vedomí. Zlomený má druhý krčný stavec, odhadovaná dĺžka rekonvalescencie je niekoľko týždňov.

— TOD/SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

71

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Vysnívaný dôchodok? Slováci v priemere vravia o 1200 eurách

Vysnívaný dôchodok? Slováci v priemere vravia o 1200 eurách

Slováci nie sú spokojní so svojimi dôchodkami. Väčšina by chcela mať dôchodok výrazne vyšší, ako má aktuálne alebo ako im vychádza pri dovŕšení dôchodkového veku. Vysnívaná penzia Slovákov sa pohybuje na úrovni 1 200 eur, ukázal prieskum agentúry..

Odoberajte náš newsletter