Boris Kollár mal vážnu dopravnú nehodu

Boris Kollár (Zdroj: SITA)

AKTUALIZOVANÉ Predseda parlamentu Boris Kollár mal vážnu dopravnú nehodu a bol zranený spolu s ochrankárom a vodičom. Informoval o tom premiér Igor Matovič (OĽaNO) na tlačovej besede.

Nehoda sa stala podľa predsedu vlády v Bratislave. Kollár aj jeho osobný strážca sú zranení. Zo strany Kollárovho vodiča vraj neboli porušené žiadne dopravné predpisy.

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) je po dopravnej nehode pri vedomí. Informovala o tom riaditeľka odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Národnej rady SR Michaela Jurcová. Spolu s príslušníkom úradu pre ochranu ústavných činiteľov bol prevezený do Nemocnice sv. Michala v Bratislave na ďalšie vyšetrenia.

Politici prajú skoré uzdravenie

Politickí kolegovia želajú predsedovi Národnej rady SR Borisovi Kollárovi (Sme rodina) i jeho kolegom skoré uzdravenie. Šéf parlamentu mal dnes dopravnú nehodu. Ako informovala riaditeľka odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Národnej rady SR Michaela Jurcová, Kollár bol prevezený do Nemocnice sv. Michala v Bratislave na ďalšie vyšetrenia a je pri vedomí. Predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO) na tlačovej besede povedal, že Kollár bol zranený spolu s ochrankárom a vodičom.

„Držíme týmto trom ľuďom palce, aby mali čo najmenšie dosahy na svoje zdravie,” povedal Matovič.

Podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí) verí, že všetci účastníci tejto dopravnej nehody budú v poriadku a uzdravia sa. „Podľa mojich informácií sú stabilizovaní,” napísal vo svojom profile na sociálnej sieti. „Aj takáto situácia nám pripomína, že si všetci musíme dávať na cestách pozor a byť opatrní,” podotkol Šeliga.

„Žijeme hektické časy, uponáhľané a nervózne, ktoré sa prenášajú do nášho profesionálneho výkonu. Želám svojmu parlamentnému kolegovi a jeho spolupracovníkom skoré uzdravenie,” uviedol na sociálnej sieti expremiér Peter Pellegrini (Hlas-SD). Jeho stranícky kolega Richard Raši podotkol, že s Kollárom mal v nedeľu 25. októbra diskutovať v RTVS. „Dnes ma šokovala správa o jeho nehode. Jemu aj jeho kolegom, ktorí s ním boli v aute, želám skoré uzdravenie,” doplnil Raši.

Rovnako na sociálnej sieti popriali Kollárovi a jeho kolegom skoré uzdravenie šéf rezortu obrany Jaroslav Naď (OĽaNO), poslankyňa národnej rady Jana Bittó Cigániková (SaS) či minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) alebo minister financií Eduard Heger (OĽaNO).

Prezidentka SR Zuzana Čaputová bola informovaná o dnešnej vážnej dopravnej nehode predsedu národnej rady a zaujímala sa o jeho zdravotný stav. „Jemu, ako aj jeho vodičovi a členovi jeho ochranky, prezidentka želá skoré uzdravenie,” informoval hovorca prezidentky Martin Strižinec.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

12

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter