Korčok je po návrate z rokovaní v Luxemburgu v karanténe

Ivan Korčok (Zdroj: SITA)

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok (nominant SaS) sa minulý týždeň vrátil zo stretnutia šéfov diplomacií Európskej únie.

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok (nominant SaS) je v karanténe. Pre agentúru SITA to potvrdil riaditeľ tlačového odboru Juraj Tomaga. Informáciu ako prvý priniesol spravodajský portál Aktuality.sk. Minulý týždeň sa minister vrátil zo stretnutia šéfov diplomacií Európskej únie v Luxemburgu. Ministri z Belgicka a Rakúska, ktorí sa na rokovaní zúčastnili, mali pozitívny test na ochorenie COVID-19.

Korčok vo svojom profile na sociálnej sieti uviedol, že dnes pracuje z domu. „Po tom, čo som sa dozvedel, že moji kolegovia z Rakúska a Belgicka majú koronu a stretol som sa s nimi minulý týždeň v Luxemburgu, zostal som v karanténe,“ napísal. Dodal, že čaká na výsledok testu a zatiaľ nemá žiadne príznaky ochorenia.

Šéf rezortu diplomacie na sociálnej sieti ozrejmil, že jeho test na koronavírus je negatívny. „Veľmi pekne ďakujem všetkým, že ste mi držali palce,” doplnil.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

1

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter