Poslankyňa SaS zaspala v parlamente

Poslankyňa Jarmila Halgašová zaspala v parlamente. (Zdroj: Facebook)

Poslankyňa Jarmila Halgašová zaspala počas rokovania parlamentu. Dôvodom je vraj jej vyčerpanie z podávania vlastných parlamentných návrhov, čo najlepšie svedčí o tom, že svojej práci sa venuje s plným nasadením.

Náš parlament si za svoju existenciu zažil už kadejaké excesy. Dnes k nim pribudol aj jeden pre niekoho úsmevný, pre iných výsmešný.

Poslankyňa z SaS Jarmila Halgašová si totiž priamo počas poslaneckého hlasovania zdriemla a to na pomerne dlhú chvíľu.

Toto previnenie nanešťastie pre ňu neostalo nepovšimnuté. Jeden z poslaneckých kolegov ju odfotil so zvesenou hlavou, a tak aktuálne fotka pre pobavenie širokej verejnosti koluje sociálnymi sieťami.

Legislatívna činnosť je postačujúca

Poslankyňa sa rozhodla celú vec vysvetliť, a preto sa svojom osobnom profile zverejnila vysvetlenie.

Podľa vlastných slov sa sama viackrát smiala na tom, že predseda českej strany TOP 09 Karel Schwarzenberg na zasadaniach spal, ale potvrdilo sa jej, že všetci sme len ľudia.

“A vidíte, stalo sa to aj mne. Ani vo sne by mi nenapadlo, že zákon o podpore verejného zdravia, ktorý sme práve prejednávali, by neprešiel,” vyviňuje sa so smiechom Halgašová.

Poslankyňa tiež dodala, že celou vecou by sa vôbec nemusela zaoberať, pretože za ňu hovorí jej legislatívna činnosť. Tá vraj svedčí o tom, že zaspala práve z vyčerpania.

“No čo ma najviac teraz už niekoľko týždňov zamestnáva, je projekt pre naše deti na školách, ktorý už o pár dní predstavím na tlačovke. Asi aj preto na mňa dopadlo malé vyčerpanie,” uzavrela.

— EST

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

29

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Korčok je po návrate z rokovaní v Luxemburgu v karanténe

Korčok je po návrate z rokovaní v Luxemburgu v karanténe

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok (nominant SaS) sa minulý týždeň vrátil zo stretnutia šéfov diplomacií Európskej únie. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok (nominant SaS) je v karanténe. Pre agentúru SITA to potvrdil riaditeľ tlačového odboru..