Koronavírusom sa nakazila už aj tlačová tajomníčka Bieleho domu

Biely dom (Zdroj: Pixabay.com)

Pozitívny test na ochorenie COVID-19 mala už aj tlačová tajomníčka Bieleho domu Kayleigh McEnany. Je tak ďalšou osobou z okolia prezidenta Donalda Trumpa, ktorý je tiež nakazený koronavírusom, s pozitívnymi výsledkami testov. Informuje o tom spravodajský portál CNN.

McEnany oznámila pozitívne výsledky v pondelok ráno na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. Zároveň zdôraznila, že predošlé testy mala “stále” negatívne. Tlačová tajomníčka podľa svojich slov nemá žiadne príznaky a začala sa izolovať.

Napriek tomu, že koncom týždňa začali v Bielom dome i jeho blízkom okolí pribúdať prípady nákazy, McEnany stále chodila bez rúška, poukazuje CNN.

Nákaza tlačovej tajomníčky len vyvoláva ďalšie otázky, ako veľmi je koronavírus v Bielom dome rozšírený. Okrem prezidenta a prvej dámy mali pozitívny test napríklad jeho poradkyňa Hope Hicks, asistent Nick Luna i manažér Trumpovej kampane Bill Stepien. Vírusom sa nakazili tiež bývalá poradkyňa Kellyanne Conway, predsedníčka Republikánskeho národného výboru Ronna McDaniel, bývalý newjerseyský senátor Chris Christie a republikánski senátori Thom Tillis, Mike Lee a Ron Johnson.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Požiar v opatrovateľskom domove na Ukrajine neprežilo 15 ľudí

Požiar v opatrovateľskom domove na Ukrajine neprežilo 15 ľudí

Požiar v súkromnom opatrovateľskom domove pre seniorov v ukrajinskom Charkove si vyžiadal 15 mŕtvych. Jedenásť ľudí utrpelo zranenia a päť z nich museli hospitalizovať. Požiar vypukol na vrchnom poschodí dvojposchodovej budovy, uviedlo ministerstvo pre mimoriadne udalosti. S ohňom..

Odoberajte náš newsletter