FOTO Poslanci Hlasu vymazali Fica zo svojej fotografie. Sú to nepodarené a nevďačné decká, vraví

Robert Fico (Zdroj: SITA)

Sú to nepodarené a nevďačné deti, tvrdí Robert Fico o svojich bývalých poslancoch, ktorí ho vymazali zo spoločnej snímky. To čo urobili je podľa neho trápne a všetci členovia Smeru sa vraj na nich smejú.

Politická strana Hlas – sociálna demokracia zverejnila na sociálnej sieti fotku z rokovacej sály Národnej rady SR. Odídenci zo strany Smer k nej pridali popis: “Keď sa stretnú správni ľudia, aj práca ide s úsmevom. Aj keď pod rúškom to nie je vidno.”

Na fotke sa nachádza deväť poslancov strany Hlas vrátane jej predsedu Petra Pellegriniho. Obyčajný užívateľ Facebooku by na tom nenašiel nič zvláštne. Ako však upozornil predseda strany Smer – ide o fotomontáž.

Porovnanie pôvodnej a novej fotografie (Zdroj: Facebook)

Nevďačné decká

“Neverili by ste, čo sú tie nepodarené a nevďačné decká, ktoré od nás odišli, schopné vyviesť,” hovorí na videu so smiechom Fico. V ruke pritom drží dve fotografie, ktoré sa javia ako rovnaké, avšak pri hlbšej analýze je človeku jasné, že na jednej z fotografií bol digitálne vymazaný Fico, ktorý sa nachádzal v pozadí za fotiacou sa skupinou poslancov Hlasu.

Tento počin komentoval premiér s úsmevom a občanovi, ktorý nájde rozdiel medzi obomi fotografiami prisľúbil fľašu šampanského. “Priatelia, to čo vyviedli, je tak trápne, že sa tu na tom zabávame na SMERE už asi hodinu a povedali sme si, že toto vám teda musíme ukázať,” skonštatoval politik.

VYHLASUJEM “SÚŤAŽ”!⏱😂

VYHLASUJEM “SÚŤAŽ”!⏱😂Vaše odpovede píšte do komentárov. 👀

Posted by Robert Fico on Wednesday, September 30, 2020

— EST

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

16

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...