Začína sa vojna o Slovensko. Doba, ktorá nastáva je mannou pre Fica, Bödöra, Haščáka, odkazuje premiér

Igor Matovič (Zdroj: SITA)

Obdobie druhej vlny koronavírusu využijú oponenti, ktorých kauzy sme odhalili, na naše zničenie, tvrdí premiér Igor Matovič.

Predseda vlády predpokladá, že koaličné úspechy v odhaľovaní korupcie a klientelizmu sa otočia proti nim. Očakáva totiž útoky zo strany oligarchov a zapredaných sudcov, ktorých kauzy vyniesli na svetlo sveta.

“Doba, ktorá nastáva, je mannou z neba pre Haščáka, Pellegriniho, Fica, Bödöra, Krajmera, Kožucha, Kičuru, Makóa, Jankovskú, Kočnera, Sklenku, desiatky väznených sudcov a všetkých tých vagabundov, ktorých sme za polroka zavreli a ich miliónové biznisy na úkor štátu zrušili,” píše Matovič.

Pri snahe o zdiskreditovanie koalície im údajne budú pomáhať aj “spriaznené médiá”. Podľa premiéra tak slovenská verejnosť môže očakávať ďalšie obvinenia, akými bola napríklad kauza plagiátu jeho diplomovej práce či útoky na manželku Pavlínu Matovičovú, ktorá čelí obvineniam, že jej krachujúca spoločnosť Arca Capital vyplatila jej investíciu na úkor iných ľudí.

Podľa Matoviča bude cieľ zo strany odporcov jasný. “Nie pomôcť, ale uškodiť – využiť mimoriadne ťažké časy na rozbitie koalície a navrátenie vlády mafie, či návrat tých hodnotovo správnych politikov.”

Napriek tomu sa podľa jeho slov koalícia nemieni vzdať a urobí všetko preto, aby splnila svoj predvolebný sľub. Začína vraj “vojna o Slovensko”, na konci ktorej majú občania očakávať časy, v ktorých sa čestní ľudia budú tešiť zo života v našom štáte.

Doba,ktorá nastáva je mannou z neba pre Haščáka, Pellegriniho, Fica, Bödöra, Krajmera, Kožucha, Kičuru, Makóa,…

Posted by Igor Matovic on Sunday, September 27, 2020

— EST

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

22

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Korčok je po návrate z rokovaní v Luxemburgu v karanténe

Korčok je po návrate z rokovaní v Luxemburgu v karanténe

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok (nominant SaS) sa minulý týždeň vrátil zo stretnutia šéfov diplomacií Európskej únie. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok (nominant SaS) je v karanténe. Pre agentúru SITA to potvrdil riaditeľ tlačového odboru..