„Drž už raz aspoň chvíľu hubu!“ Matovič rozzúril analytikov

Igor Matovič (Zdroj: SITA)

Pokazili sme si to? Najnovší rekordný prírastok nakazených neušiel komentáru premiéra Igora Matoviča. Jeho slová o anarchii, egoizme a ľahkovážnosti však rozzúrili viacero analytikov, ktorí vyjadrenie Matoviča nenechali bez odozvy.

Najostrejšie slová zneli od analytika a blogera Radovana Bránika. „Drzosť, s akou tu poučuje ľudí, čo sa mu skladajú na plat a ochranku, o zodpovednosti a slobode bez nej a anarchii je niečo, čo sa len tak nevidí,“ píše bloger.

Predsedovi OĽaNO odkazuje, že keď bude mať nabudúce zase chuť rozľútostiť sa nad nejakou nezodpovednosťou občianskych más, tak by si mal prv pozrieť fotky z tej svadby, na ktorej bol on aj iní politici bez rúšok. „Drž už raz aspoň chvíľu hubu!“ prosí Matoviča Bránik.

Toto je skutočne výnimočný týždeň. Skoro až veľký; žiada sa ho ukončiť súbojom titanov mysle v kategórii “Kontakt s…

Posted by Radovan Bránik on Friday, September 25, 2020

Vaše Igorodie

Analytik Eduard Chmelár podotýka, že najnovší prírastok dokazuje, že nesmieme koronavírus podceňovať, inak za to tvrdo zaplatíme. Dodáva, že jediný, kto sa v tomto prípade cíti nevinný je premiér, ktorý neobviňuje chaotické rozhodnutia vlády, ale občanov.

„Ach, a ja som si myslel, že to bola nekompetentnosť a chaotické rozhodnutia tejto vlády, ktorá totálne zlyhala pri príprave na druhú vlnu, ako na to poukazujú odborníci. Ponížene sa ospravedlňujeme, Vaše Igorodie, že sme prehliadli jasnozrivosť Vášho nedoceneného génia, už budeme poslúchať a s napätím očakávať Vaše božské vnuknutia,“ komentuje Chmelár.

V krátkosti premiérove výroky pre Denník Slovensko komentoval aj Ján Baránek. Ten o predsedovi OĽaNO povedal, že „vodu káže, víno pije“.

419 NOVÝCH PRÍPADOV. Ešte chce niekto spochybňovať prognózy a varovania vedcov – epidemiológov, virológov a infektógov?…

Posted by Eduard Chmelár on Friday, September 25, 2020

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

370

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Korčok je po návrate z rokovaní v Luxemburgu v karanténe

Korčok je po návrate z rokovaní v Luxemburgu v karanténe

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok (nominant SaS) sa minulý týždeň vrátil zo stretnutia šéfov diplomacií Európskej únie. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok (nominant SaS) je v karanténe. Pre agentúru SITA to potvrdil riaditeľ tlačového odboru..