Kollár si mal písať s ďalšou transrodovou osobou. Ide o prostitútku zo Svidníka

Boris Kollár (Zdroj: SITA)

Na predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) sa z médií hrnie jedna kompromitujúca informácia za druhou. Len prednedávnom sa prevalila jeho komunikácia s transrodovou modelkou, o ktorej písal Plus 7 dní napriek tomu, že Kollár nedal na zverejnenie komunikácie súhlas. Teraz prišiel časopis s ďalšou správou, podľa ktorej si šéf Národnej rady mal písať aj s ďalšou transrodovou osobou.

Okrem trans modelky Paris Nemc, s ktorou si mal Kollár podľa Plus 7 dní písať, komunikoval predseda parlamentu aj s 30-ročnou Nikolou zo Svidníka. Tá sa mala narodiť ako muž a údajne sa živí prostitúciou. Aj túto informáciu zverejnila redakcia Plus 7 dní. Práve médium spadajúce do portfólia finančnej skupiny Penta Kollár obviňuje z toho, že na neho systematicky útočí.

Pre „útoky“ zverejnené v časopise vlastnenom Pentou, sa predseda parlamentu stretol s jedným zo šéfov Penty Jaroslavom Haščákom. Kollár po takmer hodinovom rozhovore s podnikateľom priznal, že sa Haščáka pýtal na to, či ide o útoky nariadené ním. To finančník z Penty poprel a spočiatku novinárom tvrdil, že sa s Kollárom stretol len kvôli knihe, ktorú vraj píše o politike a podnikaní na Slovensku.

Druhý najvyšší ústavný činiteľ, ktorý na čele hnutia Sme rodina vystupuje ako konzervatívny politik s liberálnym životným štýlom, si mal podľa Plus 7 dní písať s transsexuálnou prostitútkou zo Svidníka prostredníctvom Facebooku a aplikácie WhatsApp od leta 2018. Posledná komunikácia mala medzi Nikolou a Kollárom prebehnúť len pred pár týždňami. Predseda parlamentu sa mal vtedy zaujímať aj o to, či hovorila s novinármi a na dôkaz toho, že je to naozaj on, mal poslať aj video pozdrav.

— TOP

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

150

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Korčok je po návrate z rokovaní v Luxemburgu v karanténe

Korčok je po návrate z rokovaní v Luxemburgu v karanténe

Minister zahraničných vecí Ivan Korčok (nominant SaS) sa minulý týždeň vrátil zo stretnutia šéfov diplomacií Európskej únie. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok (nominant SaS) je v karanténe. Pre agentúru SITA to potvrdil riaditeľ tlačového odboru..