Kotlebu preveruje polícia z možného sexuálneho zneužívania

Marian Kotleba (Zdroj: SITA)

Kotleba mal mať vzťahy so študentkami počas svojho pôsobenia na gymnáziu. Dominika, jedna zo študentiek, dokonca hovorí, že má s predsedom kotlebovcov nemanželské dieťa.

Podľa Denníka N má polícia preverovať predsedu strany ĽSNS Mariana Kotlebu. Dôvodom majú byť medializované informácie, že predseda kotlebovcov udržiaval vzťahy s maloletými dievčatami. Upozornil dnes na to portál Topky.sk.

Hovorkyňa banskobystrickej krajskej polície Mária Faltániová uviedla: „Uvedená informácia bola odstúpená na preverenie na vecne a miestne príslušný útvar – OKP OR PZ BB s podozrením zo spáchania zločinu sexuálne zneužívanie.“ 

Jednou z takých dievčat má byť Dominika, ktorá vo veku 15 rokov otehotnela. Tvrdila, že otcom má byť práve Kotleba. Frederika Kotlebová potvrdila, že spolu chodili, avšak dieťa podľa nej nie je jeho. Predseda kotlebovcov si mal dať spraviť aj testy DNA.

— Juraj Orolín

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...