Čo ak nasadia volavku? Ak bude pekná, vyspím sa s ňou, vraví Kollár

Boris Kollár (Zdroj: SITA)

S Haščákom som si chcel „zoči-voči“ vydiskutovať, prečo na mňa útočia médiá vlastnené Pentou, tvrdí predseda parlamentu Boris Kollár o stretnutí s vplyvným finančníkom. Jaroslav Haščák ho údajne nemá rád, ovplyvniť obsah ním vlastnených médií nechcel a zo správ sa “nepokaká”, pretože mieni aj naďalej bojovať za ľudí a splniť svoje predvolebné sľuby.

Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina) sa v piatok 18. septembra stretol so spolumajiteľom Penty Jaroslavom Haščákom v hoteli koaličného poslanca parlamentu Martina Borguľu (Sme rodina).

Predseda parlamentu na dnešnej tlačovej konferencii povedal, že s Haščákom hovoril o článkoch v týždenníku Plus 7 dní, ktoré “idú proti nemu”. Chcel si s ním vraj “zoči-voči” vydiskutovať, prečo naňho útočia médiá vlastnené finančnou skupinou Penta.

Haščák v tejto súvislosti povedal, že s predsedom parlamentu chcel debatovať, lebo začal písať knihu, ktorá je aj o politike. Obaja potvrdili, že sa stretli prvýkrát v živote.

Kollár priznal, že od Haščáka požadoval, aby médiá používali “rovnaký meter” na politikov. Zároveň tvrdí, že Haščákovi “nevidí do hlavy” a nevie, prečo sa s ním chcel stretnúť. “Možno sa naozaj prišiel pozrieť na Kollára, možno ide písať knihu a chcel vidieť ako reagujem a niečo z toho do tej knihy dá,” povedal.

“Nemám Vás rád,” povedal údajne Haščák Kollárovi

Dôvodom stretnutia zo strany šéfa parlamentu bola podľa jeho slov snaha o diskreditáciu, ktorá “tu je už od volieb”. “Chcel som vedieť, či to ide na jeho príkaz a v jeho vlastnom záujme,” povedal predseda parlamentu.

“Keby som chcel robiť tajné veci, nepôjdem s ním o štvrtej poobede do reštaurácie môjho kolegu,” dodal. Tvrdí, že má čisté svedomie a má aj svedkov toho, že počas rozhovoru riešil len útoky médií.

Kollár tvrdí, že médiá vo vlastníctve Haščáka naňho útočia preto, že ho Haščák nemá rád. Podľa Kollára mu to spolumajiteľ Penty povedal priamo do očí a je mu za túto otvorenosť vďačný.

Tvrdenia o tom, že týmto stretnutím chcel ovplyvniť obsah médií, ktoré písali o jeho škandáloch, popiera a naďalej presviedča, že mu išlo len o dôvod týchto útokov.

Komunikácia s transmodelkou bola súkromná

Predseda parlamentu tiež uviedol, že aktuálne útoky voči hnutiu OĽaNO a strane Sme rodina sú dôsledkom politickej hry. Aktuálna vláda podľa neho odhalila korupčné kauzy predchádzajúcej politickej garnitúry a odstavila oligarchov a záujmové skupiny, ktoré očakávali zisk zo 750-miliardového fondu obnovy.

Ku komunikácii s transgender modelkou Paris Nemc uviedol, že sa nebude ospravedlňovať, pretože sa nemá za čo. “Bola to moja súkromná komunikácia a nebola určená pre verejnosť. Vo virtuálnom svete si píšem s kadekým a relaxujem pri tom. Keď som išiel do volieb, všetci ste vedeli, že mám kopec detí, že laškujem so ženami. Áno, je to pravda. Robil som to v minulosti, robím to teraz a budem to robiť aj v budúcnosti. Taký som.”

Taký vraj je…

Politickú zodpovednosť z toho však vyvodzovať nemieni a svojím odporcom odkazuje: “Môžu na mňa prichádzať s jednou Paris, druhou, treťou, štvrtou, piatou. Mne je to jedno. Všetci vedia, aký som. Popíšem s každým.”

Na otázku o tom, či sa nebojí, že kvôli jeho vzťahovej transparentnosti naňho niekto nasadí volavku odpovedal: “Však nech nasadí, ak to bude pekná baba a bude sa dať, tak sa s ňou aj vyspím. Však som to ja.”

— SITA/EST

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

10

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...