Letecká firma Ryanair v októbri zredukuje prepravnú kapacitu o 20 percent

Ilustračný obrázok (Zdroj: Pixabay,com)

Podľa firmy ide o dôsledok toho, že európske vlády neustále menia cestovné obmedzenia vyplývajúce z pandémie.

Írska letecká spoločnosť Ryanair oznámila, že v októbri zredukuje svoju prepravnú kapacitu o 20 percent. Uviedla, že ide o dôsledok toho, že európske vlády neustále menia cestovné obmedzenia vyplývajúce z pandémie. Znamená to, že v októbri Ryanair bude prevádzkovať len 40 percent letov v porovnaní so situáciou pred rokom. Pôvodne spoločnosť plánovala prevádzkovať 50 percent vlaňajšieho počtu letov. Informuje o tom portál news.sky.com.

Mnohé členské krajiny Európskej únie zaviedli povinnosť 14-dňovej karantény pre ľudí prichádzajúcich z určitých oblastí. “Hoci je ešte príliš skoro na prijímanie konečných rozhodnutí o našom zimnom cestovnom poriadku, čiže od novembra do marca, pravdepodobne bude nutná podobná redukcia kapacity,” uviedol hovorca Ryanairu.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...