Pročko o Hrnkovi ako novom poradcovi Borisa Kollára: Vyrazilo mi to dekel

Jozef Pročko (Zdroj: SITA)

Ak si predseda Sme Rodina Boris Kollár vybral za svojho poradcu národniara Antona Hrnka, je to dôkaz, že dokáže odpúšťať, hovorí poslanec Jožo Pročko. Všíma si, že napriek mnohým nelichotivým slovám, ktorými Hrnko v minulosti Kollára (aj Pročka) častoval, bol predseda parlamentu ochotný s ním spolupracovať.

„Boris Kollár je pre mňa od dnes človek , ktorý naozaj dokáže odpustiť. Anton Hrnko mu na svojom profile nakladá už pekný čas naozaj veľmi tvrdo. A Boris aj napriek tomu dokáže tomuto národniarovi odpustiť a urobiť si z neho poradcu,“ píše Pročko.

Boris Kollár je pre mňa od dnes človek , ktorý naozaj dokáže odpustiť. Anton Hrnko mu na svojom profile nakladá už pekný…

Posted by Jožo Pročko – stránka on Wednesday, September 16, 2020

Nepáči sa mu to

Na druhej strane, neznamená to, že poslanec túto voľbu predsedu parlamentu schvaľuje. Pripomína, ako Hrnko v minulosti označil Kollára za mafiána či inseminátora.

Pročko zároveň konštatuje, že Hrnko bol súčasťou SNS, ktorá „drancovala“ Slovensko a robila „rôzne kšefty“. Voľba Borisa Kollára mu preto podľa jeho slov „vyrazila dekel“.

Hrnko, ktorý sa na septembrovom sneme SNS neúspešne uchádzal o kreslo predsedu strany, však vo svojom vlastnom príspevku podotýka, že nevstúpil do služieb Borisa Kollára ako osoby, ale je poradcom predsedu Národnej rady Slovenskej republiky. „Je legitímnym druhým najvyšším ústavným činiteľom a má záujem reprezentovať Slovensko kvalifikovane,“ zdôrazňuje Hrnko, ktorý je ešte stále členom SNS.

Rozhodol som sa, že urobím v Bratislave v pastoračnom centre sériu prednášok na tému Slovenské dejiny v európskych…

Posted by Anton Hrnko on Thursday, September 17, 2020

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

11

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Kotleba mal pozitívny test na koronavírus

Kotleba mal pozitívny test na koronavírus

Predseda strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba bol pozitívne testovaný na koronavírus. Predseda strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba mal pozitívny test na ochorenie COVID-19. Oznámil to vo svojom profile..