Hlina: Neviem sa zmieriť s tým, že vládne Matovič

Alojz Hlina (Zdroj: SITA)

Premiér Igor Matovič a predseda hnutia OĽaNO je zákerný človek s nulovou empatiou, píše na sociálnej sieti bývalý predseda KDH Alojz Hlina. Vo svojom príspevku Hlina opisuje Matovičove počínanie pred voľbami.

„Zajtra tomu bude rok, čo I. Matovič urobil jeden zo svojich najzákernejších kúskov. Predstavte si, že sedíte pri Štedrovečernom stole a zrazu Vám niekto hádže skaly do okien. Predstavte si, že Vás v tento deň niekto napadne,“ píše Hlina a tvrdí, že Matovič vtedy nechutne napadol KDH a vymyslel si rôzne obvinenia či konštrukcie.

Ďaleko zákernejší skutok mal však súčasný premiér vykonať v deň dokončenia ich predvolebnej kampane. Vtedy totiž natáčal predvolebné video v priestoroch kaviarne F. X. Messerschmidt na námestí SNP v Bratislave.

🔹 ️Igor Matovič nie je len nejaký zákeračik, ktorý po tom, ako si urobí potrebu pred Vaším domom Vám zazvoní a…

Posted by Alojz Hlina on Monday, September 14, 2020

On to dobre vedel

Kameňom úrazu je fakt, že kaviareň prevádzkuje Hlinova rodina, pričom bývalý predseda kresťanských demokratov je presvedčený, že to Matovič dobre vedel. „Vie si niekto predstaviť̌, že by si šéf jednej automobilky točil reklamné video v showroome inej automobilky a ešte po tom, ako ju predtým nechutným spôsobom ohovoril? Ja nie,“ dodáva Hlina.

Podľa bývalého predsedu KDH je takéto správanie jasným dôkazom o tom, že predseda OĽaNO je nielen zákerný človek, ale nemá taktiež žiadnu sociálnu empatiu. Hovorí, že aj keď nechce návrat Smeru, nedokáže sa zmieriť s tým, že Slovensku vládnu ľudia ako Matovič alebo Boris Kollár.

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

138

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...