Bývalého šéfa protikorupčnej jednotky odviedli v putách

Policajti Národnej kriminálnej agentúry (Zdroj: SITA)

Národná kriminálna agentúra (NAKA) vykonala dnes podvečer u bývalého šéfa protikorupčnej jednotky Roberta Krajmera domovú prehliadku a prehliadku nebytových priestorov. Informuje o tom portál TV JOJ noviny.sk.

Roberta Krajmera údajne odviedli z domu v putách príslušníci NAKA. Stalo sa tak hneď po skončení prehliadky v Krajmerových bytových a nebytových priestoroch. Dôvod jeho zadržania polícia oficiálne neuviedla.

Akcia má súvisieť s prípadom trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka a trestne stíhanej bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky J. Televízii JOJ to potvrdili dva zdroje z prostredia vyšetrovania. „Môžeme potvrdiť, že NAKA vykonáva procesné úkony. Viac informácií v tejto chvíli nie je možné poskytnúť,” uviedla hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

10

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Kováčika obvinili aj zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny

Kováčika obvinili aj zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny

Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) obvinil špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika okrem korupcie aj zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a pokračovacieho zločinu zneužitia právomoci verejného činiteľa v súbehu s prečinom ohrozenia dôvernej skutočnosti a vyhradenej skutočnosti. Na..