Samsung Life Unstoppable: Nová generácia zariadení na každý deň

Samsung Life Unstoppable (Zdroj: Samsung)

Kórejský technologický gigant počas svojho predstavenia Life Unstoppable predstavil hneď niekoľko zariadení. Medzi nimi aj spotrebiče ako práčky, alebo napríklad šikovný projektor.

Najviac popularity pravdepodobne získajú mobilné zariadenia. Samsung sa preto rozhodol osviežiť nielen trh smartfónov, ale aj nositeľnej elektroniky a iného príslušenstva.

Samsung Galaxy Tab A7: Ľudový tablet

Prvý na zozname je produkt z vymierajúcej kategórie tabletov, ktoré si ale ešte vždy nájdu svojich priaznivcov. Tab A7 sa bude snažiť získať si ich 10,4-palcovým displejom, kovovým telom, či príjemnou cenou začínajúcou na 229 eurách (Wi-Fi verzia).

samsung galaxy tab a7
(Zdroj: Samsung)

Samsung Galaxy Fit2: Cenou sa umúdril, funkciami zlepšil

Minulá generácia náramku Galaxy Fit síce prinášala veľmi veľa užitočných funkcií, no väčšinu zákazníkov odradila prestrelená cena takmer sto eur. Druhá generácia sa preto stavia niekde medzi jeho predchodcu a lacnejší Galaxy Fit e.

samsung galaxy fit2
(Zdroj: Samsung)

Na farebnom displeji si budete môcť prezrieť údaje o spálených kalóriách, spánku, tepe, pričom na jedno nabitie náramok zvládne až 15 dní prevádzky. Nádejou na úspech je aj cena 49 eur. Dostupný bude od druhej polovice októbra.

Samsung Galaxy A42 5G: Najnovšie technológie nemusia byť najdrahšie

samsung galaxy a42 5g
(Zdroj: Samsung)

Hoci cena nového smartfónu ešte nebola stanovená, všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o pomerne lacné zariadenie v strednej triede. Určite však nebude horší a oproti predchodcom sa svedčí aj displej – na 6,6 palca.

samsung galaxy a42 5g
(Zdroj: Samsung)

Samsung Galaxy Z Fold2: Najkrajší – najdrahší?

Je jasné, že model Galaxy Z Fold2 stavia na svojom dizajne, rovnako ako technológií ohybného displeja. No ani to, spolu s nekompromisnou výbavou na najvyššej úrovni, ešte nemusí dostatočne obhájiť cenu 1999 eur.

samsung galaxy z fold2
(Zdroj: Samsung)

Samsung Trio Wireless Charger: Pre najvyťaženejších

Trojitá bezdrôtová nabíjačka Samsung dokáže poslúžiť v situácii, keď naraz potrebujete nabiť viacero zariadení. Samozrejme je tu stále možnosť káblového nabíjania, ale niekto si jednoducho rád zaplatí 99,90 eur za moderné technológie.

samsung trio wireless charger
(Zdroj: Samsung)

— Martin Minka

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter