Huawei MateBook X Pro: Najdrahší a najlepší notebook bez kompromisov

Huawei MateBook X Pro (Zdroj: Huawei)

Čínsky Huawei napriek nepriaznivej situácii ohľadom sporu s USA neprestáva predstavovať novinky, po novom už aj v oblasti notebookov. Sériu niekoľkých modelov uvedených na trh len pred pár dňami dopĺňa vlajková loď – Huawei MateBook X Pro pre rok 2020.

Ten si používateľov získa každým detailom, pretože ide o poctivo navrhnuté zariadenie. Spĺňa požiadavky najnáročnejších, o čom koniec koncov svedčí aj cenovka. Tá sa zastavila na sume 1 949 eur u predajcov NAY a WESTech.

huawei matebook x pro
(Zdroj: Huawei)

Napriek tomu toto zariadenie stojí za pozornosť. Tú púta svojím tenkým kovovým telom, po otvorení vás zase uchváti FullView displej s 3K rozlíšením. Zaberá až 91 percent plochy.

huawei matebook x pro
(Zdroj: Huawei)

Vnútorné komponenty nehrajú žiadnu druhú ligu. Spoľahnúť sa môžete na procesor Intel Core i7 desiatej generácie, 16 GB operačnej pamäte a terabajtový SSD disk. Dedikovaná grafika NVIDIA poteší nielen hráčov, ale aj grafikov.

huawei matebook x pro
(Zdroj: Huawei)

MateBook X Pro beží na operačnom systéme Windows 10 Pro, pridáva však užitočné funkcie ako Huawei Share. A o chod celého zariadenia sa stará batéria, ktorý na jedno nabitie hravo zvládne aj náročný pracovný deň, pričom na dobitie slúži USB-C nabíjačka s výkonom 65 W. Nezabudlo sa ani na zabezpečenie, kde príde vhod snímač odtlačkov prstov.

— MIN

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

4

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter