Samsung Galaxy M31s: Veľká batéria alebo displej nie sú jediné lákadlo

(Zdroj: Samsung)

Kórejský výrobca Samsung pre náš trh predstavil nový model série M. Hoci známejšie sú práve ostatné dve – Galaxy S a Galaxy A – aj modely M majú čo ponúknuť. Dôkazom je Samsung Galaxy M31s, ktorý sa u nás predáva v čiernej a modrej farbe za 339 eur.

Už na prvý pohľad zariadeniu dominuje displej s uhlopriečkou 6,5 palca. Rozlíšenie Full HD+ je absolútne vyhovujúce, najmä ak ide o AMOLED zobrazovač. Diera v jeho hornej časti ukrýva 32-megapixelový selfie snímač.

samsung galaxy m31s
(Zdroj: Samsung)

Ostatné štyri sa nachádzajú na zadnej strane. Hlavný má 64 megapixelov, 123-stupňový širokouhlý má 12 megapixelov a dopĺňajú ich hĺbkový a makro fotoaparát, oba po 5 megapixelov.

samsung galaxy m31s
(Zdroj: Samsung)

Zaváhanie nenastalo ani v oblasti výkonu a spolu s procesorom Exynos 9611 prichádza aj 6 GB operačnej pamäte, čo vystačí nielen na bežné operácie, ale aj stredne náročné hry. Pre ne, ako aj fotky a iné údaje, je pripravených 128 GB úložiska a možnosť rozšíriť ho microSD kartou.

Veľkorysú výbavu završuje batéria s kapacitou 6 000 mAh a 25 W rýchle nabíjanie. Výrobca tvrdí, že za pol hodinu nabíjania telefón získa dostatok energie na celý pracovný deň.

— MIN

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

3

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter