Mužovi z Trebišova sa nepáčilo, že sa ho chystá predbehnúť iné auto. Začal po ňom strieľať

Polícia, ilustračný obrázok (Zdroj: facebook.com)

Mužovi z Trebišova sa v nedeľu krátko po polnoci počas jazdy autom po Sečovciach nepáčilo, že sa ho chystal predbehnúť iný vodič, tak po ňom začal strieľať. Nie je to pritom jediná kuriozita celého prípadu.

Polícia v košickom kraji počas víkendovej noci riešila situáciu, ktorá sa nedá nazvať inak ako viacnásobná kuriozita.

Jej hlavným aktérom bol 23-ročný vodič z okresu Trebišov, ktorému sa počas jazdy v Sečovciach nepáčilo, že sa ho chystá predbehnúť iný vodič.

Pred takmer 40 ročným Ukrajincom, ktorý sa o manéver pokúšal, preto začal zrýchľovať, bránil mu v predchádzaní a napokon po ňom začal strieľať.

„Po oznámení prípadu policajti vozidlo a vodiča vypátrali, pričom zistili, že tento jazdil pod vplyvom alkoholu a bez príslušného vodičského oprávnenia,“ uvádza k prípadu polícia.

Páchateľ podľa mužov zákona následne vydal zbraň dobrovoľne, pričom bolo zistené, že ide o športovú airsoftovú pištoľ.

„Poverený príslušník mužovi vzniesol obvinenie z prečinu výtržníctva a ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. O svojom nerozvážnom konaní môže premýšľať v cele policajného zaistenia,“ uzatvára polícia.

NECHCEL SA DAŤ PREDBEHNÚŤ, ZBRAŇOU STRIEĽAL Z AUTAV nedeľu v Sečovciach krátko po polnoci, chcel 39-ročný muž z…

Posted by Polícia SR – Košický kraj on Monday, August 10, 2020

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

6

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...