Trapas exposlanca Marčeka: Reagoval na falošný profil Matoviča – podvodník, klamár, vynadal mu

Peter Marček (Zdroj: SITA)

Obhajuje predseda vlády Igor Matovič Jozefa Majského? Myslí si to minimálne bývalý poslanec Peter Marček, ktorý na sociálnej sieti reagoval na údajný status premiéra, ktorý však pochádza z falošného profilu. Svoju kritiku voči súčasnej vláde však bývalý poslanec nemieni stiahnuť.

Bývalý poslanec NR SR, odídenec z hnutia Sme rodina, ktorý zvykol hlasovať s bývalou koalíciou, Peter Marček, opäť raz zdieľa neoverené informácie. V minulosti napríklad uviedol, že exminister financií Ivan Mikloš údajne nesmie opustiť Ukrajinu, pričom išlo o klamstvo.

Tentokrát sa bývalý poslanec vyzúril na falošnom profile Igora Matoviča (Mgr. Igor Matovič), ktorý „vyjadril podporu“ Jozefovi Majskému. V satiricky ladenom statuse falošný profil argumentuje, že Majský konal v dobrej viere a nejde teda o podvodníka.

„To až kam chceš zájsť ty podvodník, klamár a nepríčetný (nesvojprávny,podľa mnohých odborníkov a politikov, vrátane mňa) likvidátor slovenskej štátnosti a právneho štátu SR???“ adresuje (falošnému) Matovičovi Marček.

Bez vetra sa ani list nepohne

Celý príspevok má v podstate podobnú formu, pričom premiérovi Marček vynadal za jeho tlačové besedy, plagiátorstvo, zlé rozhodnutia počas koronakrízy či zastrašovanie občanov. „Vrcholom boli TB k vražde novinára Kuciaka, kde podľa všetkého budú odsúdení a pôjdu sedieť nepraví vrahovia a objednávatelia…“ tvrdí dokonca bývalý poslanec.

Ľudia Marčekovi do komentárov krátko po uverejnení napísali, že spomínaný status sa nezakladá na pravde, resp. nejde v skutočnosti o Igora Matoviča. Bývalý poslanec na to reagoval doplnením svojho príspevku o nasledujúcu vetu:

„Či už je tento status pravý, alebo sa zakladá na satire, jedna vec je istá, bez vetra sa lístok nepohne!”

Otvorený list (nie mojmu) premiérovi SR IGOROVI MATOVIČOVI. To až kam chceš zájsť ty podvodník, klamár a…

Posted by Peter Marcek on Tuesday, August 4, 2020

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

42

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...