Majského vypátrali na pražskej psychiatrii, pomohla česká polícia

Jozef Majský (Zdroj: SITA)

Slovenský podnikateľ Jozef Majský, ktorého po 16 rokoch súdnych prieťahov v neprítomnosti odsúdili v kauze nebankových spoločností na 9 rokov väzenia, je už vypátraný. Vydali na neho celoeurópsky zatykač, keďže nevedeli, kde sa nachádza.

Rozsudok nad Majským je právoplatný, ale polícia až dodnes netušila, kde sa veľkopodnikateľ nachádza. V pátraní nakoniec pomohli policajti u našich najbližších susedov, ktorí ho našli v Prahe.

O tom, že Majský bol vypátraný na pražskej psychiatrickej klinike informovala polícia na svojom oficiálnom facebookovom profile.

„Na základne získaných poznatkov od oddelenia cieľového pátrania slovenskej polície začali českí kolegovia preverovať miesta, na ktorých sa mohol zdržiavať právoplatne odsúdený Jozef Majský,“ informuje policajný zbor.

Nie je to koniec

Prvotné previerky neviedli podľa polície k želanému výsledku, ale získané indície napovedali, že odsúdený sa skrýva. Policajti ho napokon vypátrali na pražskej psychiatrii.

„Podľa posledného vyjadrenia ošetrujúceho lekára nie je Majský schopný akýchkoľvek úkonov, a preto zostáva hospitalizovaný. O ďalšom vývoji vás budeme informovať. Aj keď sa tento prípad ešte neskončil želaným záverom, je to ďalší dôkaz skvelej spolupráce pátracích tímov Policie České republiky a Policajného zboru,“ pochválila sa polícia na sociálnej sieti.

Zdá sa tak, že ani vypátraním sa Majského sága nekončí, a bude záležať od jeho zdravotného stavu, ako bude ďalej polícia postupovať.

— TOP

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

6

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Kotleba mal pozitívny test na koronavírus

Kotleba mal pozitívny test na koronavírus

Predseda strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba bol pozitívne testovaný na koronavírus. Predseda strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marian Kotleba mal pozitívny test na ochorenie COVID-19. Oznámil to vo svojom profile..