Britského exministra zatkli pre obvinenie zo znásilnenia

Londýn - Ilustračný obrázok (Zdroj: unplash.com)

Britského poslanca z Konzervatívnej strany zatkli po tom, čo ho niekdajšia asistentka v parlamente obvinila zo znásilnenia a sexuálneho útoku počas ich vzťahu. Noviny The Sunday Times a Mail on Sunday politika nemenovali, uviedli ale, že je to bývalý vládny minister.

Metropolitná polícia informovala, že vyšetruje obvinenia zo sexuálnych trestných činov a napadnutia súvisiacich so štyrmi incidentmi na adresách v Londýne, ktoré sa odohrali v období od júla 2019 do januára.

Policajti podľa jej vyhlásenia v sobotu zatkli päťdesiatnika podozrivého zo znásilnenia a vzali ho do väzby na londýnskej policajnej stanici. Neskôr ho prepustili na kauciu.

Vládnuca Konzervatívna strana sa na margo správ o zatknutí vyjadrila, že “všetky obvinenia tejto povahy berie veľmi vážne”, pre aktívne vyšetrovanie ich však odmietla komentovať.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...