Real Madrid má útočníka Mariana pozítívneho na koronavírus

Štadión Realu Madrid (Zdroj: SITA)

Čerstvý španielsky futbalový majster Real Madrid hlási pozitívny prípad na nový koronavírus. Nakazil sa útočník Mariano, a hoci podľa vedenia klubu je v perfektnej kondícii, bude sa musieť podriadiť príslušným zdravotným protokolom.

Dvadsaťšesťročný útočník z Dominikánskej republiky pôjde do izolácii a jeho spoluhráči sa už v pondelok podrobili hromadnému testovaniu. Hráči Realu Madrid boli v uplynulých dňoch na krátkych dovolenkách po dobytí triumfu v La Lige, ale v pondelok sa vrátili do tréningového procesu.

Mariano nie je člen základnej jedenástky “Bieleho baletu”. V práve skončenej sezóne sa len päťkrát predstavil v rámci La Ligy. Real Madrid síce úspešne dobojoval súboj s FC Barcelona o domáci titul, ale zďaleka nemá po sezóne. Už 7. augusta čaká na zverencov Zinedina Zidana odvetné osemfinále Ligy majstrov na pôde Manchestru City. Z prvého – domáceho zápasu si futbalisti z hlavného mesta Španielska priniesli prehru 1:2.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...