Matovič: Som pako, ale dvom vysokopostaveným politikom sa Denník N akosi zabudol venovať

Igor Matovič (Zdroj: SITA)

Selektívne odhaľovanie nedostatočných záverečných prác? O tom hovorí predseda vlády Igor Matovič, ktorý vo svojom príspevku na sociálnej sieti obviňuje Denník N, že sa dvom politikom „správneho hodnotového razenia“ akosi zabudol venovať.

Niekto sa snaží národu vsugerovať, že problémy s diplomovými prácami sú najväčšie faktory pre posudzovanie politikov, myslí si Igor Matovič. V príspevku na sociálnej sieti podotýka, že na pár politikov však Denník N akosi „zabudol“.

„Práve končí 6. (šiesty) týždeň, čo sa niekto celému Slovensku snaží zo záhadných dôvodov vsugerovať, že najzásadnejšou úlohou na Slovensku je posudzovať súčasné skutky politikov podľa ich diplomoviek z dôb, keď politikmi neboli,“ píše v úvode predseda vlády.

Práve končí 6. (šiesty) týždeň, čo sa niekto celému Slovensku snaží zo záhadných dôvodov vsugerovať, že najzásadnejšou…

Posted by Igor Matovic on Sunday, July 26, 2020

Nad kým zatvárajú oči?

Podotýka, že on sám si mylne myslel, že má svoju záverečnú prácu v poriadku, čo nebola pravda. „Jasné, som pako, keď som si naivne myslel, že v mojej diplomovke mám všetko citované, ako sa patrí. Evidentne som nemal, je to hanba a je mi to ľúto,“ vraví premiér.

Myslí si však, že ak by Denník N pokračoval s odhaľovaním pofidérnych záverečných prác, začalo by to pripomínať selektívny lynč.

„Dvom vysokopostaveným politikom správneho hodnotového razenia sa za pofidérne získané vzdelanie a prax Denník N v nedávnej minulosti akosi ‘zabudol’ venovať, hoci informáciami disponoval – milostivo ich prešiel mlčaním,“ dodáva tajomne Matovič.

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

82

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Novou predsedníčkou strany Za ľudí sa stala Veronika Remišová

Novou predsedníčkou strany Za ľudí sa stala Veronika Remišová

Novou predsedníčkou strany Za ľudí sa stala Veronika Remišová. Rozhodli o tom delegáti na dnešnom sneme strany v Trenčianskych Tepliciach. Podpredsedníčke vlády a ministerke investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie odovzdalo svoj hlas 76 delegátov snemu, kým jej protikandidát..