Škoda Enyaq iV bude predstavená v Prahe už 1. septembra

Škoda Enyaq iV (Zdroj: skoda-auto.sk)

Prvý elektromobil Škoda stojaci na platforme MEB by mal byť predstavený už 1. septembra. Automobilka tým chce zakončiť oslavy 125. výročia jej založenia.

Model Enyaq iV je predzvesťou novej éry mladoboleslavského výrobcu. Spadá do modelového radu iV, ktorý zatiaľ tvorí najmenšia Citigo iV a vlajková loď Superb iV.

Okrem rôznych verzií špecifikovaných výkonom a dojazdom sa Škoda chváli aj priestorom. Podľa všetkého by mal byť vnútorný priestor na úrovni modelu Kodiaq, hoci rozmerovo ide o auto kratšie ako Octavia.

V každom prípade, nová Škoda Enyaq iV uzrie svetlo sveta už 1. septembra. Oficiálne predstavenie v Prahe bude do sveta vysielané aj online formou.

—  MIN

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

TikTok hrozí právnymi krokmi proti zákazu od Trumpa

TikTok hrozí právnymi krokmi proti zákazu od Trumpa

Zástupcovia videoaplikácie TikTok hrozia, že podniknú právne kroky proti novému zákazu, ktorý vo štvrtok vydal americký prezident Donald Trump. Šéf Bieleho domu podpísal dve nariadenia, ktoré začnú platiť o 45 dní a zakazujú transakcie v USA s čínskymi..