Spotify spúšťa možnosť pozerať video popri počúvaní podcastu

Ilustračný obrázok (Zdroj: pixabay.com)

Podcasty sa stali mimoriadne obľúbeným obsahom, ktorý ľudia počúvajú. Veľa populárnych šou dnes fungujú vďaka tejto forme. Aj u nás nájdete mnohé médiá, ktoré svoj obsah šíria touto formou.

Spotify je jednou z najpopulárnejších platform a viacerým ľuďom pri slove podcast napadne práve Spotify. Vo veľa krajinách naberá na popularite a vývojári neprestávajú pracovať na tom, aby dokázala osloviť ešte viac ľudí.

Vďaka tomu napríklad pribúda aj ďalšia novinka. Odteraz budete schopný prostedníctvom Spotify nielen počúvať podcast, ale aj pozerať video, ktoré k nemu patrí. Mnohí tvorcovia svoje podcasty uverejňujú na niekoľkých miestach a pôvodné je práve video, ktorého zvuk je potom podcast. Kto však chce vidieť aj video, odteraz bude mať tú možnosť.

Video a zvuk budú zosynchronizované, takže aj keď opustíte aplikáciu Spotify a obraz už nebudete vidieť, zvuk sa bude stále prehrávať. Ak sa do aplikácie neskôr vrátite, video sa napojí na časť, ktorú budete počúvať.

— MIN

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

3

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Bývalý šéf Audi sa postavil pred súd pre emisnú kauzu

Bývalý šéf Audi sa postavil pred súd pre emisnú kauzu

Bývalý generálny riaditeľ automobilky Audi Rupert Stadler sa v stredu postavil pred súd v Mníchove, kde čelí obvineniam z podvodov v tzv. kauze dieselgate. Vlastník značky, skupina Volkswagen, v minulosti priznala, že do zhruba 11 mil. vozidiel nainštalovala..