VIDEO Akčný deň v Prievidzi. Muž mieril zbraňou na človeka a sám zavolal políciu

Incident v Prievidzi (Zdroj: Facebook)

Dramatická policajná akcia sa odohrala v utorok v popoludňajších hodinách v Prievidzi. Na ulici M.Mišíka došlo k hádke dvoch ozbrojených mužov. Jeden z nich namieril na druhého pištoľ. Malo ísť pritom o plynovú airsoftovú zbraň, čo polícia zistila neskôr.

Podľa informácií televízie Markíza muž, ktorý na druhého mieril s plynovou pištoľou sám zavolal políciu. 32-ročný držiteľ airsoftovej zbrane tvrdí, že konal v sebaobrane a pištoľ vraj vytiahol až vtedy, keď sám zavolal políciu.

Za paradoxné televízia označuje to, že len niekoľko desiatok metrov od miesta incidentu je policajná stanica. Muž s pištoľou po príchode hliadky okamžite zbraň položil na zem a odstúpil od nej. Nikomu sa nič nestalo. Prípad polícia rieši v trestnom konaní.

Video z incidentu sa objavilo aj na sociálnej sieti Facebook, kde ho za niečo vyše 4 hodiny od uverejnenia videlo viac ako 110-tisíc ľudí.

V úvode nie príliš kvalitného záznamu je jasne počuť, ako muž s pištoľou v ruke kričí na druhého, aby „to“ položil. Odpoveďou sú vykríky druhej osoby „použi to, …zabi ma, … použi to do p*če“. Muž s pištoľou však viditeľne iba ustupuje a opakovane vyzýva, aby sa k nemu dotyčný v modrej bunde nepribližoval.

Zásah policajtov v Prievidzi

Viacerí ste nám poslali toto viedo zo zásahu policajtov na ulici M. Mišíka v Prievidzi. Viac o udalosti nevieme nič, len že sa mala odhrať dnes. Našťastie sa tam nikomu nič nestalo. Tak si radšej dávajte čapice aby vám príliš slnko nepražilo na mozgy a dodržiavajte pitný režim.

Posted by Zomri on Tuesday, July 14, 2020

— TOP

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

12

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Obvinená Monika Jankovská opätovne žiada o prepustenie z väzby

Obvinená Monika Jankovská opätovne žiada o prepustenie z väzby

Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská opäť žiada o prepustenie z väzby na slobodu. Ako ďalej informuje portál televízie JOJ noviny.sk, o jej žiadosti rozhodne Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Banskej Bystrici v piatok 22. januára. Portál..

Odoberajte náš newsletter