Gröhling dal utajiť prácu a obhajuje sa rovnako ako Danko. Nech ide, kam patrí, píše Draxler.

Branislav Gröhling (v strede), Peter Osuský a Lucia Nicholsonová (Zdroj: SITA)

Pokrytectvo a vláda primitívov, tak hodnotí nedávnu kauzu plagiátorstva súčasného ministra školstva Branislava Gröhlinga bývalý minister školstva Juraj Draxler. Podotýka, že súčasný šéf rezortu sa obhajuje presne tak ako v minulosti Andrej Danko – ktorého však Gröhling vyzýval, nech odstúpi.

Minister školstva Branislav Gröhling je plagiátor a obhajuje sa presne tak isto ako pred časom vtedajší predseda NR SR Andrej Danko, myslí si bývalý minister školstva Juraj Draxler.

„A je to von. Novinári overili, čo sme viacerí už tušili. Pred pár týždňami si “Brani” Gröhling nechal stiahnuť svoju záverečnú prácu z databázy školy, kde si robil titul z práva,“ podotýka v úvode bývalý minister.

Ministrom školstva a vedy (!!!) Slovenskej republiky je plagiátor.A je to von. Novinári overili, čo sme viacerí už…

Posted by Juraj Draxler on Monday, July 13, 2020

Obhajoba ako Danko

Pripomína, že Gröhling študoval na Paneurópskej vysokej škole, kde síce nie je každý absolvent nekvalitný, avšak bolo podľa neho zvykom, že na danú školu chodili celebrity po ľahko získateľný titul.

„Pán minister sa obhajuje presne rovnako, ako pred časom Andrej Danko (!!!), za ktorého odvolávanie sa podpísal: vraj prišiel na to, že práca nemala byť podľa licenčnej zmluvy zverejnená a upozornil školu, ktorá “to napravila“,“ dodáva Draxler.

Pokrytectvo

Podľa bývalého ministra nie je smutné ani tak samotné plagiátorstvo ako fakt, že sa taký človek vôbec mohol stať ministrom školstva. V ďalšom príspevku bývalý minister ešte dodáva tri dlhšie poznámky k celému prípadu.

Draxlerovi najviac vadí pokrytectvo pri tejto kauze – je to vraj ako keby zlodej obhajoval svoju lúpež tým, že nie je v obchode vyslovene zakázané naplniť si vrecká tovarom a odniesť ho von.

Dovoľte ešte tri poznámky k najnovšej plagiátorskej kauze, tentoraz ministra školstva (!!!) Gröhlinga:-…

Posted by Juraj Draxler on Monday, July 13, 2020

Vládnu primitívi

„A, samozrejme, nechýba ani to druhé: veď načo to riešime, bolo to pred 11 rokmi… (zaujímavé, že pri Dankovej rigorózke ktorá bola spred 20 rokov, plamenne rečnil, prečo by ten mal odstúpiť),“ dodáva bývalý minister školstva.

Draxler je zvedavý, ako pri tejto kauze zareaguje akademická obec. Dúfa, že Gröhling dostane od nich ultimátum a pôjde „kam patrí“.

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

31

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...