Čo si pre nás Samsung chystá na 5. augusta? Tešiť sa môžete na päť zariadení

(Zdroj: Max Weinbach /Twitter)

Kórejský Samsung každoročne organizuje dve hlavné, veľké predstavenia. Zatiaľ čo jedno už je za nami, to druhé nás čaká začiatkom augusta. V marci sme sa dočkali viacerých noviniek a všetko nasvedčuje tomu, že ani august nebude skromný na nové modely.

V minulosti patrilo augustové predstavenie výhradne novému modelu v rade Galaxy Note. Minulý rok Samsung prvýkrát predstavil dva Note modely. A tentokrát potvrdil, že sa chystá predstaviť až päť zariadení.

Samsung Galaxy Note20 berie všetku pozornosť

Note20 bude naozaj smartfón blízky dokonalosti. Len nedávno unikli všetky jeho špecifikácie, čomu predchádzal únik dizajnu na ruskej stránke spoločnosti Samsung.

Všeobecne platí, že séria Note prinesie niekoľko modelov, dokopy by mohli byť až tri. Hardvér bude menším pokrokom oproti sérii Galaxy S20. Fotoaparáty a displej zostanú na vrcholovej úrovni, ale revolučné zmeny nezažijú. Samsung Galaxy Note20 vám priblížime pred predstavením v podrobnom článku.

Galaxy Watch 3 ako hodinky Samsung pre tento rok

Čo sa týka názvu, Samsung pravdepodobne nechce, aby hodinky zapadli do generácie Watch Active2, pretože pôjde o úplne nový model. Zmenia sa aj veľkostné verzie a farby. Dokopy ich bude naozaj veľa.

V ostatných funkciách sa budú podobať práve na Active2. Spoľahnúť sa tak môžeme na najnovšiu konektivitu, veľké množstvo senzorov, vráti sa aj rotačná luneta a cena by mala začínať niekde okolo 350 eur. Uvidíme, čím všetkým nás ešte Samsung prekvapí.

Samsung Galaxy Fold 2 stále neprinesie pero S Pen

Prvý skladací smartfón od Samsungu bol práve model Galaxy Fold. Napriek tomu, že zo začiatku ho sprevádzali mnohé problémy, nakoniec sa predsa dostal na trh, aj keď nie na ten náš.

Od druhej generácie si všetci sľubujú zlepšenia nedostatkov tej prvej a tých sa pravdepodobne aj dočkajú. Zachová sa knižkový dizajn a približne aj veľkosť displejov, zlepšiť by sa malo celkové využitie plochy.

Stále sa však nedostane na pero S Pen, ktoré by vedelo využiť potenciál veľkého displeja. Cenovo zostane Fold 2 stále v kategórii nedostupných: medzi 1700 a 1900 eurami. Špekuluje sa aj o príchode verzie Fold e, ktorá by mohla stáť o 800 eur menej.

Galaxy Z Flip sa dočká maličkej zmeny

Pri predstavení sa pravdepodobne nezabudne ani na “púdrenku” od Samsungu. Pôjde len o malú zmenu – pribudne 5G pripojenie. Stále však pravdepodobne zostane na cenovke 1400 eur a nezmení sa ani pamäťová verzia. Škoda.

Galaxy Tab S7 ako odpoveď na Apple iPad Pro 2020

Najlepší tablet z dielne Samsungu, model Galaxy Tab S7, by mal byť odpoveďou na Apple iPad Pro 2020. Hoci výkonom bude pravdepodobne zaostávať, dobehne ho perom S Pen v balení alebo 5G konektivitou.

Na výber bude aj viac veľkostí a dostane sa aj na 120 Hz displej. S tým súvisí aj batéria, ktorá by sa mala v porovnaní s Tab S6 zväčšiť o 10 percent. Cena by pritom mala začínať na 700 eurách.

Predstavenie Samsung Unpacked sa uskutoční už 5. augusta 2020. Sami sme zvedaví, čo všetko kórejský výrobca pripravil pri tejto príležitosti. Je totiž možné, že namiesto niektorého z vyššie spomínaných zariadení si prichystal niečo celkom iné.

— Martin Minka

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

3

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

TikTok hrozí právnymi krokmi proti zákazu od Trumpa

TikTok hrozí právnymi krokmi proti zákazu od Trumpa

Zástupcovia videoaplikácie TikTok hrozia, že podniknú právne kroky proti novému zákazu, ktorý vo štvrtok vydal americký prezident Donald Trump. Šéf Bieleho domu podpísal dve nariadenia, ktoré začnú platiť o 45 dní a zakazujú transakcie v USA s čínskymi..