V nedeľu otestovali 62 ľudí, jeden test bol pozitívny

Testovacie miesto na ochorenie Covid-19 (Zdroj: SITA)

V nedeľu otestovali 62 ľudí, jeden test bol pozitívny. Počet ľudí infikovaných koronavírusom tak na Slovensku stúpol na 1 665.

Laboratóriá urobili spolu už takmer 209-tisíc testov. Chorobe už dlhodobo nepodľahla žiadna osoba. V nedeľu sa vyliečili traja ďalší pacienti, ochorenie Covid-19 prekonalo spolu už 1 464 ľudí. Národné centrum zdravotníckych informácií o tom informovalo na webe covid-19.nczisk.sk.

Hospitalizovaných je podľa korona.gov.sk 15 pacientov. U piatich z nich bolo ochorenie Covid-19 potvrdené. Na jednotkách intenzívnej starostlivosti sú traja pacienti, umelú pľúcnu ventiláciu nepotrebuje nikto. Kĺzavý medián zostáva na hodnote 13. Po nedeľnom testovaní pribudol ďalší prípad v Žilinskom kraji.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...