PRIESKUM Prezidentku podporuje veľká väčšina Slovákov

Zuzana Čaputová (Zdroj: SITA)

Necelý rok po nástupe do prezidentského úradu má Zuzana Čaputová podporu takmer troch štvrtín Slovákov. Vyplýva to z prieskumu agentúry Focus.

Podľa prieskumu, ktorý Focus robil pre televíziu Markíza je s výkonom prezidentky Čaputovej skôr spokojných až 73 % opýtaných.

Naopak nespokojných je s hlavou štátu doposiaľ 22 % účastníkov prieskumu. Len 5 % ľudí sa v otázke výkonu prezidentky nevedelo rozhodnúť.

Drvivá väčšina podpory pre Zuzanu Čaputovú v prezidentskom paláci pochádza od voličov strán vládnej koalície. Na druhej strane klesá jej podpora u tých, ktorí volia Smer a ĽSNS.

— TOP

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

1

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...